Puna në kroatisht

Përkthim: puna, Fjalor: shqip » kroatisht

napor, umor, posao, kulučiti, radna, rad, radništvo
puna në kroatisht

Përkthime shtesë

posao, rad, djelo, rada, raditi

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

puna fjalor gjuhësor kroatisht, puna mekanike, puna ne shqiperi, puna ne fizike, puna dhe profesioni, puna vullnetare, puna në kroatisht

Përkthime

atje në kroatisht - tamo, tu, postoji, postoje, ima, onamo, ondje, ...
pulpë në kroatisht - pulpa, pulpe, a celulozno, pulpu, papirne kaše, tele, list
pulë në kroatisht - piletina, pile, piletinu, piletine, pileća, kokoš, kokos
punishte në kroatisht - radionica, radionice, radionicu, radionici, workshop
punoj në kroatisht - posao, rad, djelo, rada, raditi, radom, funkcije, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Puna në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: napor, umor, posao, kulučiti, radna, rad, radništvo, posao, rad, djelo, rada, raditi