Detyrë në latinisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » latinisht

officium, negotium
detyrë në latinisht

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë fjalor gjuhësor latinisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në latinisht

Përkthime

detyrim në anglisht - compulsion, liability, obligation, constraint, bond
detyroj në latinisht - vis, coactum
dhe në latinisht - atque, humus, ac, terra, et, itaque, tellus
dhelpër në latinisht - vulpes
shtrihet në latinisht - tendo, exsisto

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: officium, negotium