Krenari në latinisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » latinisht

superbia
krenari në latinisht

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor latinisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në latinisht

Përkthime

krasis në anglisht - prune, lop, shear, pare, to shear
kreh në anglisht - comb, hackle, dress, comb out, comb the
krevat në latinisht - cubile, lectus
krihem në anglisht - comb
rezultat në latinisht - effectus, eventus

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: superbia