Paqe në latinisht

Përkthim: paqe, Fjalor: shqip » latinisht

quies, pax, otium
paqe në latinisht

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

paqe fjalor gjuhësor latinisht, paqe ne bote, paqe ne bote wikipedia, paqe dhe lumturi, paqe jeshile, paqe jeshile lyrics, paqe në latinisht

Përkthime

papjekur në latinisht - rudis, crudus
papunësia në anglisht - unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is
para në latinisht - pecunia, antea, argentum, prius
parajsa në anglisht - paradise, heaven, havens, paradises, of heaven
postë në anglisht - mail, post, post office, the mail, inbox

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Paqe në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: quies, pax, otium