Aborti në letonisht

Përkthim: aborti, Fjalor: shqip » letonisht

aborts, abortu, aborta, abortiem
aborti në letonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aborti

aborti fjalor gjuhësor letonisht, aborti i femijeve, aborti me pilula, aborti medikal, aborti spontan, aborti dhe pasojat, aborti në letonisht

Përkthime

abat në letonisht - abats, abbot, klostera, klostera priekšnieks
abdikim në letonisht - nāve, nāvi, izzušana, dimaiza, aiziešana
abrogim në letonisht - atcelšana, atcelšanu, atcelt, likvidēšana, atcelšanai, anulēšana
absolutisht në letonisht - absolūti, pilnīgi, pilnībā, ārkārtīgi, noteikti, beigts, miris
tullac në letonisht - kails, pliku, bald, plikgalvains, bāls, plikpaurains

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aborti në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: aborts, abortu, aborta, abortiem