Dashuri në letonisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » letonisht

mīļumiņš, dārgais, mīlestība, mīlēt, dārgumiņš
dashuri në letonisht

Përkthime shtesë: dashuri

mīlestība, mīlēt, mīlu, patīk, mīl

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor letonisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në letonisht

Përkthime

dash në letonisht - domuzīme, dash, svītra, rādītāju, defise, auns
dashur në letonisht - mīlošs, loving, mīloša, mīlot, mīlošiem, mīļš, mīļumiņš, dārgs, ...
dashuria në letonisht - mīlestība, mīlēt, mīlu, patīk, mīl, dārgumiņš, ...
dasmë në letonisht - nuptials, laulība
në në letonisht - uz, jo, ar, in, kas, colla

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: mīļumiņš, dārgais, mīlestība, mīlēt, dārgumiņš, mīlestība, mīlēt, mīlu, patīk, mīl