Ethe në letonisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » letonisht

satraukums, drudzis, uzbudinājums
ethe në letonisht

Përkthime shtesë: ethe

drudzis, mēris, mēra, drudzi, drudža

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor letonisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në letonisht

Përkthime

erë në letonisht - vējš, vēja, wind, vēju, vēja ātrums, saost, smaka, aromāts, ...
eshtër në letonisht - kauls, kaulu, kaula, kauliem, kauli, asaka
etika në letonisht - ētika, ētikas, ētiku, ethics
etiketë në letonisht - etiķete, etiķetes, marķējums, etiķeti, marķējuma
premtim në letonisht - solījums, solījumu, apsolījums, sola, cerība, apsolīt

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: satraukums, drudzis, uzbudinājums, drudzis, mēris, mēra, drudzi, drudža