Ethe në letonisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » letonisht

satraukums, drudzis, uzbudinājums
ethe në letonisht

Përkthime shtesë

drudzis, mēris, mēra, drudzi, drudža

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor letonisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në letonisht

Përkthime

erë në letonisht - vējš, vēja, wind, vēju, vēja ātrums, saost, smaka, aromāts, ...
eshtër në letonisht - kauls, kaulu, kaula, kauliem, kauli, asaka
etika në letonisht - ētika, ētikas, ētiku, ethics
etiketë në letonisht - etiķete, etiķetes, marķējums, etiķeti, marķējuma
rëndësishëm në letonisht - svarīgs, nozīmīgs, svarīgi, svarīga

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: satraukums, drudzis, uzbudinājums, drudzis, mēris, mēra, drudzi, drudža