Mikrobiologjia në letonisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » letonisht

mikrobioloģija
mikrobiologjia në letonisht

Përkthime shtesë

mikrobioloģija, mikrobioloģiju, microbiology, mikrobioloģijas, mikrobioloģisko

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor letonisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në letonisht

Përkthime

ceremoni në letonisht - ceremonija, ceremonijā, ceremoniju, pasniegšanas ceremonija, ceremonijas
mik në letonisht - draugs, draugam, draugu, friend, drauga, labvēlis
mikpritës në letonisht - saimnieks, uzņēmēja, uzņēmējas, uzņēmējā, mītnes, namatēvs
mikroskopi në letonisht - mikroskopija, mikroskopijas, mikroskopijā, mikroskopu, mikroskopiem, mikroskops
milingonë në letonisht - skudra, ant, skudru

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: mikrobioloģija, mikrobioloģija, mikrobioloģiju, microbiology, mikrobioloģijas, mikrobioloģisko