Përshëndetje në letonisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » letonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
letonisht
Përkthime:
sveiciens, Apsveikuma, sveicienu, apsveikums, sveiciena
Përshëndetje në letonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: përshëndetje

përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje fjalor gjuhësor letonisht, përshëndetje në letonisht

Përkthime

  • përshtatshëm në letonisht - lēkme, piemērots, atbilst, derīgs, fit, ietilptu
  • përshëndes në letonisht - sveicināt, sasveicināties, sveicu, sveikt, apsveikt
  • përsiatja në letonisht - pārdomas, meditācija, meditācijas, meditāciju, Meditation
  • përsosur në letonisht - lielisks, perfekts, ideāls, ideāli, perfekta, perfektu
Fjalë të rastësishme
Përshëndetje në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: sveiciens, Apsveikuma, sveicienu, apsveikums, sveiciena