Arsye në lituanisht

Përkthim: arsye, Fjalor: shqip » lituanisht

žemė, priežastis, protauti, mąstyti, motyvas, sausuma
arsye në lituanisht

Përkthime shtesë: arsye

priežastis, priežasties, iš priežasčių

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: arsye

arsye fjalor gjuhësor lituanisht, arsye subjektive, arsye dhe ndjenje, arsye per azil, arsye skam, arsye dhe ndjenja, arsye në lituanisht

Përkthime

arrë në lituanisht - veržlė, riešutų, veržlės, veržlę, nut, sėklidė, riešutas
arsim në lituanisht - švietimas, ugdymas, švietimo, išsilavinimas, mokymas
art në lituanisht - menas, meno, art, dailės, meną, dailė
arteria në lituanisht - arterija, arterijų, arterijos, širdies, arterijoje
rrezik në lituanisht - rizika, rizikos, pavojus, riziką, pavojaus, grėsti, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Arsye në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: žemė, priežastis, protauti, mąstyti, motyvas, sausuma, priežastis, priežasties, iš priežasčių