Gatuaj në lituanisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » lituanisht

virti, virėjas, dresiruoti, mokyti
gatuaj në lituanisht

Përkthime shtesë: gatuaj

virėjas, Cook, virėja, Kuko, virėjo

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor lituanisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në lituanisht

Përkthime

gati në lituanisht - apie, dėl, maždaug, su, gatavas
gatishmëri në lituanisht - pasirengimas, pasirengimą, parengtis, parengties, pasirengimo
gazeta në lituanisht - spauda, paspauskite, spauskite, spaudos, spauskite klavišą, popierius, laikraštis
gazetar në lituanisht - žurnalistas, žurnalistė, žurnalisto, žurnalistą
liko në lituanisht - liko

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: virti, virėjas, dresiruoti, mokyti, virėjas, Cook, virėja, Kuko, virėjo