Lundra në lituanisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » lituanisht

laivelis, valtis
lundra në lituanisht

Përkthime shtesë

ūdra, Otter, ūdros, su kėtoklėmis, tralai su

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor lituanisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në lituanisht

Përkthime

lumturi në lituanisht - laimė, laimės, laimę, happiness, džiaugsmas, palaima
lumë në lituanisht - upė, upės, upių, river, up
lus në lituanisht - paklausti, prašyti, paprašyti, užduoti, paprašykite
lyej në lituanisht - retušavimas, retušavimo, integruotas retušavimo, podretuszować, dailinti, pigmentas, dažyti
pallto në lituanisht - kailis, sluoksnis, danga, kailio, apsiaustas, paltas, švarkas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: laivelis, valtis, ūdra, Otter, ūdros, su kėtoklėmis, tralai su