Mikrobiologjia në lituanisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » lituanisht

mikrobiologija
mikrobiologjia në lituanisht

Përkthime shtesë

mikrobiologija, mikrobiologijos, microbiology, Mikrobiologinės, mikrobiologija ir

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor lituanisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në lituanisht

Përkthime

majmun në lituanisht - beždžionė, beždžionių, beždžionės, monkey, beždžionėmis, beždžioniauti
mik në lituanisht - draugas, draugui, friend, draugo, draugu, bičiulis, svečias
mikpritës në lituanisht - šeimininkas, priimančioji, priimančiosios, priimančiojoje, priimančios
mikroskopi në lituanisht - mikroskopija, mikroskopijos, mikroskopu, mikroskopijai, mikroskopas
milingonë në lituanisht - skruzdė, ant, skruzdžių, skudru, skruzdėlių, skruzdėlė

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: mikrobiologija, mikrobiologija, mikrobiologijos, microbiology, Mikrobiologinės, mikrobiologija ir