Njeri në lituanisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » lituanisht

vyras, ponas, vyriškis, žmogus, žmonija
njeri në lituanisht

Përkthime shtesë

vyras, žmogus, vyro, moteris

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor lituanisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në lituanisht

Përkthime

nivel në lituanisht - lygis, lygio, lygį, lygiu, lygmuo, horizontalus, lygus, ...
nja në lituanisht - apie, dėl, maždaug, su, beveik, galimai, galbūt, ...
njerëzi në lituanisht - mandagūs, dworskość, wytworność, žemė, visata, žmonės, žmonija, pasaulis, ...
njoftoj në lituanisht - ataskaita, pranešimas, ataskaitoje, ataskaitą, pranešime
porosis në lituanisht - tvarka, užsakymas, įsakymas, siekiant, kad, rangas, potvarkis, klubas, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: vyras, ponas, vyriškis, žmogus, žmonija, vyras, žmogus, vyro, moteris