Shkrim në lituanisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » lituanisht

raštas
shkrim në lituanisht

Përkthime shtesë

rašymas, rašymo, raštu, tekstų rašymas, rašyti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shkrim fjalor gjuhësor lituanisht, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në lituanisht

Përkthime

provoj në lituanisht - pabandyti, išbandyti, bandyti, pabandykite, bandykite, egzaminas, tikrinti, pastanga, ...
shkretë në lituanisht - dykuma, wilderness, vildernesas, dykumos, dykumoje, skurdus, vargšas, nelaimingas
shkrij në lituanisht - atodrėkis, atšilti, tirpimas, atolaidis, atlydys, tirpdyti
shkrimtar në lituanisht - rašytojas, writer, rašytoja, rašytojo, autorius
shkruaj në lituanisht - rašyti, parašyti, parašykite, įrašyti, rašo

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: raštas, rašymas, rašymo, raštu, tekstų rašymas, rašyti