Trup në lituanisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
liemuo, kūnas, institucija, kūno, organas
Trup në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup fjalor gjuhësor lituanisht, trup në lituanisht

Përkthime

  • tru në lituanisht - genijus, genialumas, smegenys, smegenų, protų, galvos smegenų, smegenis
  • trung në lituanisht - liemuo, kūnas, kamienas, slysti, su šoniniu, slydimo, šoniniu, ...
  • truri në lituanisht - genijus, genialumas, smegenys, smegenų, protų, galvos smegenų, smegenis
  • tryezë në lituanisht - lentelė, stalas, atidėti, stalo, lentelėje, table
Fjalë të rastësishme
Trup në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: liemuo, kūnas, institucija, kūno, organas