Ethe në maqedonisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » maqedonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
maqedonisht
Përkthime:
треската, треска, температура, грозница
Ethe në maqedonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor maqedonisht, ethe në maqedonisht

Përkthime

  • erë në maqedonisht - ветрот, мирисот, ветерници, ветер, ветерот, на ветерот
  • eshtër në maqedonisht - коска, коските, коскена, коскената, коски
  • etika në maqedonisht - етика, етиката, етичките, кодекс, етички
  • etiketë në maqedonisht - етикета, етикетата, ознака, етикета на, label
Fjalë të rastësishme
Ethe në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: треската, треска, температура, грозница