Marr në maqedonisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » maqedonisht

земам, собереш, ги собереш, да ги собереш, земе
marr në maqedonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor maqedonisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në maqedonisht

Përkthime

mangët në maqedonisht - дефицитарни, дефицитарен, дефицитарна, дефицит, недостатоци
maraja në maqedonisht - мараја, mariah
marrosur në maqedonisht - налудничав, чукнат, лапнал, вкусен, вкус на орев
marrë në maqedonisht - се земе, земе, ги, преземе, преземат
megjithatë në maqedonisht - меѓутоа, сепак, но, пак, но сепак

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: земам, собереш, ги собереш, да ги собереш, земе