Mikrobiologjia në maqedonisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » maqedonisht

микробиологија
mikrobiologjia në maqedonisht

Përkthime shtesë

микробиологија, микробиологијата, микробиолошка, микробиолошки, микробиолошките

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor maqedonisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në maqedonisht

Përkthime

mik në maqedonisht - пријател, пријатели, другар, пријателка, пријателот
mikpritës në maqedonisht - домаќин, домаќинот, домаќини, хост, домаќин на
mikroskopi në maqedonisht - микроскопија, микроскоп, микроскопски, микроскопирање
milingonë në maqedonisht - мравка, мравката, ант, мравки, ant, мравата
thjeshtë në maqedonisht - едноставна, едноставен, едноставни, едноставно, просто

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: микробиологија, микробиологија, микробиологијата, микробиолошка, микробиолошки, микробиолошките