Njeri në maqedonisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » maqedonisht

мажот
njeri në maqedonisht

Përkthime shtesë

човек, човекот, маж, мажот

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor maqedonisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në maqedonisht

Përkthime

nivel në maqedonisht - ниво, нивото, ниво на, на ниво на, на ниво
nja në maqedonisht - за, околу, во врска со, за тоа, во врска
njerëzi në maqedonisht - courtliness, луѓето, стварност
njoftoj në maqedonisht - извештај, извештајот, извештај за, извештајот на, извештај на
zvetënohem në anglisht - degenerate

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: мажот, човек, човекот, маж, мажот