Arsye në norvegjisht

Përkthim: arsye, Fjalor: shqip » norvegjisht

bakgrunn, jord, terreng, årsak, grunn, rimelighet, bunn, mark, gulv
arsye në norvegjisht

Përkthime shtesë: arsye

årsaken, grunn, grunnen, årsak, grunn til

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: arsye

arsye fjalor gjuhësor norvegjisht, arsye subjektive, arsye dhe ndjenje, arsye per azil, arsye skam, arsye dhe ndjenja, arsye në norvegjisht

Përkthime

arrë në norvegjisht - mutter, mutteren, nut, nøtt, valnøtt
arsim në norvegjisht - utdanning, utdannelse, opplæring, utdanningen, utdannings, oppdragelse, avl
art në norvegjisht - kunst, art, kunsten, moderne
arteria në norvegjisht - arterie, arterien, arteria, lunge, pulsåren
gjithësia në norvegjisht - universet, univers, universets, skapelse, verden

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Arsye në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: bakgrunn, jord, terreng, årsak, grunn, rimelighet, bunn, mark, gulv, årsaken, grunn, grunnen, årsak, grunn til