Atmosfera në norvegjisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » norvegjisht

låt, atmosfære, lufte, luft, melodi
atmosfera në norvegjisht

Përkthime shtesë

atmosfære, stemningen, atmosfæren, stemning

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atmosfera fjalor gjuhësor norvegjisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në norvegjisht

Përkthime

ateizmi në norvegjisht - ateisme, ateismen, atheism, ateistiske, ateister
atje në norvegjisht - der, det, er det, er, dit
atomi në norvegjisht - atom, atomet, partikkel
aty në norvegjisht - der, det, er det, er, dit
gjarpëron në norvegjisht - vandre, vandrer, å vandre, vind, fis, blåst

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: låt, atmosfære, lufte, luft, melodi, atmosfære, stemningen, atmosfæren, stemning