Dashuria në norvegjisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » norvegjisht

kjærlighet, like, elske
dashuria në norvegjisht

Përkthime shtesë: dashuria

elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor norvegjisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në norvegjisht

Përkthime

dashur në norvegjisht - kjærlig, kjærlige, elsker, elske, loving, snill, kjære, kjær, ...
dashuri në norvegjisht - elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne, like
dasmë në norvegjisht - nuptials, nygifte, bryllupet, giftermål, vielse, bryllup
datë në norvegjisht - dato, datoen, ankomst, daddel, avtale
fitim në norvegjisht - profit, profitt, overskudd, fortjeneste, resultat, gevinst, vinning

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: kjærlighet, like, elske, elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne