Kënga në norvegjisht

Përkthim: kënga, Fjalor: shqip » norvegjisht

sang
kënga në norvegjisht

Përkthime shtesë

sang, sangen, song

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

kënga fjalor gjuhësor norvegjisht, kënga e nënës, kënga për femije, kënga e abetares, kënga e sprasme e balës, kënga e gjyshes, kënga në norvegjisht

Përkthime

dhe në norvegjisht - og, jord
këndshëm në norvegjisht - underhold, underholdende, morsom, yndig, hyggelig, behagelig, deilig
kënetë në norvegjisht - slough, sumpen, sump, i slough, myr
këngë në norvegjisht - sang, sangen, song
këngëtar në norvegjisht - singer, sangeren, sanger, vokalist, sangerinne

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Kënga në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: sang, sang, sangen, song