Krenari në norvegjisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » norvegjisht

stolthet
krenari në norvegjisht

Përkthime shtesë

stolthet, stolte, stolt, stoltheten, ære

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor norvegjisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në norvegjisht

Përkthime

krasis në norvegjisht - skjær, klippe, skjærkraft, shear, beskjære
kreh në norvegjisht - kam, kammen, kombi, kjemme, vokskaker
krevat në norvegjisht - seng, sengen, bed, grunn, bunn
krihem në norvegjisht - kam, kjemme
shqelm në norvegjisht - spark, frispark, sjanse, skudd, et skudd, sparke

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: stolthet, stolthet, stolte, stolt, stoltheten, ære