Lundra në norvegjisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » norvegjisht

båt
lundra në norvegjisht

Përkthime shtesë

oter, oteren, otter, i Otter

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor norvegjisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në norvegjisht

Përkthime

lumturi në norvegjisht - lykke, glede, lykken
lumë në norvegjisht - elv, elven, elva, river, flod
lus në norvegjisht - spørre, be, spør, ber, inneholder
lyej në norvegjisht - retusj, retusjering, retusjerings, retusjere, retusjen, maling, male, farge, ...
tungjatjeta në norvegjisht - hallo, hei, vi ønsker, directory, hilse

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: båt, oter, oteren, otter, i Otter