Marr në norvegjisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » norvegjisht

kreve, få, bli, forlange, anta, fjerne, godta, ta, hente, fordre, motta
marr në norvegjisht

Përkthime shtesë

plukke, velge, hente, å plukke, plukker

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor norvegjisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në norvegjisht

Përkthime

kap në norvegjisht - fangst, fangsten, fange, catch, begripe, erobre, hente, ...
mangët në norvegjisht - mangel, mangelfull, mangelfulle, manglende, mangelfullt
maraja në norvegjisht - mariah, fennikel
marrosur në norvegjisht - nutty, nøtteaktig, sprøtt, nøtte, nøtt, avsindig
marrë në norvegjisht - ta, tar, dra, å ta, kan, dum, avsindig

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: kreve, få, bli, forlange, anta, fjerne, godta, ta, hente, fordre, motta, plukke, velge, hente, å plukke, plukker