Preshi në norvegjisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » norvegjisht

purre
preshi në norvegjisht

Përkthime shtesë

purre, leeks, purrer, purren, på Leeks

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

preshi fjalor gjuhësor norvegjisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në norvegjisht

Përkthime

guxoj në norvegjisht - tør, våger, våge, tørre, våget
pres në norvegjisht - forvente, forventer, kan forvente, forvente deg, kan forvente deg, klipping, snitt, vente, ...
presh në norvegjisht - leek, purre, purre-, purreløk
pretendoj në norvegjisht - bekjenner, bekjenne, bekjenne seg, bekjenner seg, hevder, fordring, reklamasjon, kreve, ...
prift në norvegjisht - prest, presten

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: purre, purre, leeks, purrer, purren, på Leeks