Sëmundja në norvegjisht

Përkthim: sëmundja, Fjalor: shqip » norvegjisht

sykdom
sëmundja në norvegjisht

Përkthime shtesë

sykdom, sykdommen, sykdoms, sykdommer

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sëmundja fjalor gjuhësor norvegjisht, sëmundja e prostatës, sëmundja e profitit, sëmundja e alzheimerit, sëmundja e sheqerit, sëmundja dhe ilaçi, sëmundja në norvegjisht

Përkthime

plëndës në norvegjisht - pot, potten, pott, teine, gryte, underliv, magesekk, mage, ...
synoj në norvegjisht - målet, mål, sikte, formålet, formål, betjene
syri në norvegjisht - øye, eye, øyet, øyen, øyne
sëmurë në norvegjisht - syk, syke, lei, sykt, sjuk, vond, dårlig, ille, ...
sëpatë në norvegjisht - øks, ax, øksen, økse, axe

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sëmundja në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: sykdom, sykdom, sykdommen, sykdoms, sykdommer