Shpejt në norvegjisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » norvegjisht

kvikk, snart, tidlig
shpejt në norvegjisht

Përkthime shtesë

snart, mail, fort, raskt, straks

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shpejt fjalor gjuhësor norvegjisht, shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt në norvegjisht

Përkthime

kontrolloj në norvegjisht - sjekk, sjekke, kontrollere, kontrollerer, kontroller, greie, beherske, ...
shpatull në norvegjisht - skulder, skulderen, skuld, skulders, aksel
shpatë në norvegjisht - sverd, sverdet, sword, sabel, kårde
shpejtoj në norvegjisht - fart, hastighet, hastigheten, ile, hastverk, haste, hast
shpejtuar në norvegjisht - fart, hastighet, hastigheten

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shpejt në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: kvikk, snart, tidlig, snart, mail, fort, raskt, straks