Sporti në norvegjisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » norvegjisht

idrett, sport, atspredelse, sportsmann
sporti në norvegjisht

Përkthime shtesë

sport, idrett, idretter, Sports, sports

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor norvegjisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në norvegjisht

Përkthime

spital në norvegjisht - sykehus, av sykehus, sykehuset, fjell, av fjell, hospital
sportelist në norvegjisht - resepsjonist, resepsjonisten, kasserer
sportist në norvegjisht - sportsman, sportsmann, sports, idretts, idrettsutøver
sportiv në norvegjisht - sport, idrett, sports, idretter, type sport
tabaka në norvegjisht - brett, skuffen, skuff, brettet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: idrett, sport, atspredelse, sportsmann, sport, idrett, idretter, Sports, sports