Zoti në norvegjisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » norvegjisht

habil, dyktig, dugelig
zoti në norvegjisht

Përkthime shtesë

Mr., Herr, mr

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor norvegjisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në norvegjisht

Përkthime

natyrisht në norvegjisht - selvfølgelig, selvsagt, naturligvis, of course, selvfølgelig er, bane, kurs, tallerken
zorrë në norvegjisht - foringsrør, casing, foringsrøret, huset
zot në norvegjisht - gud, guden, guds, god
zotëroj në norvegjisht - egen, eget, egne, selv, hånd, eie, besitte
zvetënohem në anglisht - degenerate

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: habil, dyktig, dugelig, Mr., Herr, mr