Ethe në polonisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » polonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
polonisht
Përkthime:
gorączka, rozgorączkowanie, febra, pomoru, gorączki, pomór
Ethe në polonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor polonisht, ethe në polonisht

Përkthime

  • erë në polonisht - perfumować, wietrzyć, wąchanie, nawąchać, odór, aromat, zalecieć, ...
  • eshtër në polonisht - kość, gnat, szpik, ość, kości, kostnego, bone, ...
  • etika në polonisht - etyka, etyk, etyki, etykę, etyką, Ethics
  • etiketë në polonisht - wytwórnia, metkować, oznakowanie, naklejka, kartka, oznakowywać, nalepka, ...
Fjalë të rastësishme
Ethe në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: gorączka, rozgorączkowanie, febra, pomoru, gorączki, pomór