Mikroskopi në polonisht

Përkthim: mikroskopi, Fjalor: shqip » polonisht

mikroskop
mikroskopi në polonisht

Përkthime shtesë: mikroskopi

mikroskopia, mikroskopii, mikroskopu, mikroskopię, mikroskopowe

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: mikroskopi

mikroskopi fjalor gjuhësor polonisht, mikroskopi dhe qeliza, mikroskopi elektronik, mikroskopi optik, mikroskop i pare ne bote, mikroskopi i pare, mikroskopi në polonisht

Përkthime

këmishë në polonisht - koszula, koszulka, trykotowa, shirt, koszulę, wdziewać, udzielać, bezrękawnik, ...
mikpritës në polonisht - gospodarz, tłum, mnóstwo, hosta, gospodarza, zastęp, konferansjer, chmara, ...
mikrobiologjia në polonisht - mikrobiologia, mikrobiologii, mikrobiologiczne, mikrobiologia do, microbrewery
milingonë në polonisht - mrówka, ant, mrówki, mrówek, tępienie, termit
milion në polonisht - mln, milionów, miliona, miliony

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikroskopi në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: mikroskop, mikroskopia, mikroskopii, mikroskopu, mikroskopię, mikroskopowe