Atmosfera në portugalisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » portugalisht

vento, ar, ambiência, toada, atmosfera, melodia, arejar, abanar
atmosfera në portugalisht

Përkthime shtesë: atmosfera

ambiente, atmosfera de, clima

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor portugalisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në portugalisht

Përkthime

ateizmi në portugalisht - ateísmo, o ateísmo, do ateísmo
atje në portugalisht - há, lá, não, existe, existem, terapia, ali, ...
atomi në portugalisht - átomo, átomo de, �omo, �omo de, átomos, partículas
aty në portugalisht - há, lá, não, existe, existem, terapia, ali, acolá, ...
puna në portugalisht - trabalho, obra, trabalhos, de trabalho, o trabalho, trabalhosamente, lidar, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: vento, ar, ambiência, toada, atmosfera, melodia, arejar, abanar, ambiente, atmosfera de, clima