Dielli në portugalisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » portugalisht

intimação, domingo, sol
dielli në portugalisht

Përkthime shtesë: dielli

sol, do sol, solar, de sol, sun

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor portugalisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në portugalisht

Përkthime

brendshëm në portugalisht - interno, interna, internos, internas, interior, intercalar, entrada, ...
diarre në portugalisht - diarréia, diarreia, a diarreia, a diarréia, diarrhea
diell në portugalisht - sol, do sol, solar, de sol, sun, domingo, intimação
dikush në portugalisht - alguém, que alguém, outra, alguém que, pessoa, algum, ...
dimri në portugalisht - de inverno, glacial, frio, gelado, invernal, invernar, abanar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: intimação, domingo, sol, sol, do sol, solar, de sol, sun