Gatuaj në portugalisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » portugalisht

aprontar, predispor, cozinheiro, preparatório, aparelhar, cozinhar, preparar, cozer, cozinheira, confeccionar
gatuaj në portugalisht

Përkthime shtesë

cozinheiro, cook, cozinheira, cozinhar, Cozinhe

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

gatuaj fjalor gjuhësor portugalisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në portugalisht

Përkthime

fiktiv në portugalisht - fictício, fictícia, fictícios, fictícias, fictitious
gati në portugalisht - sobre, cerca de, cerca, sobre o, sobre a, prestes, pronto, readmitir, ...
gatishmëri në portugalisht - prontidão, disponibilidade, disposição, preparação, a disponibilidade, voluntariedade, voluntariamente, disposta
gazeta në portugalisht - imprensa, pressione, prima, de imprensa, press, jornal, calças, notícia, ...
gazetar në portugalisht - jornalista, o jornalista, journalista, journalist, jornalista de, jornal

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: aprontar, predispor, cozinheiro, preparatório, aparelhar, cozinhar, preparar, cozer, cozinheira, confeccionar, cozinheiro, cook, cozinheira, cozinhar, Cozinhe