Krenari në portugalisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » portugalisht

orgulho, picar
krenari në portugalisht

Përkthime shtesë

orgulho, o orgulho, orgulho de, orgulho do, orgulho da

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor portugalisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në portugalisht

Përkthime

krasis në portugalisht - tosquiar, cisalhamento, corte, de cisalhamento, de corte, proximidade
kreh në portugalisht - pente, comb, pente de, favo, pentear
krevat në portugalisht - cama, cama de, leito, de cama, fundo
krihem në portugalisht - pente, pentear
rehatshëm në portugalisht - confortável, confortáveis, vontade, cómodo

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: orgulho, picar, orgulho, o orgulho, orgulho de, orgulho do, orgulho da