Përshëndetje në portugalisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » portugalisht

felicitação, saudar, cumprimento, cumprimente, saudação
përshëndetje në portugalisht

Përkthime shtesë

saudação, cumprimento, cumprimento do, greeting, de saudação

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor portugalisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në portugalisht

Përkthime

dashuria në portugalisht - amar, amor, adorar, amo, love
përshtatshëm në portugalisht - caber, ajustar, se encaixam, ajuste, se encaixar, fato, terno, adaptar, ...
përshëndes në portugalisht - cumprimentar, saudar, cumprimentá, cumprimente, gronelândia
përsiatja në portugalisht - meditação, a meditação, meditation, de meditação, da meditação
përsosur në portugalisht - perfeito, perfeita, perfeitos, ideal, perfeitas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: felicitação, saudar, cumprimento, cumprimente, saudação, saudação, cumprimento, cumprimento do, greeting, de saudação