Rryma në portugalisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » portugalisht

afluir, fluir, córrego, floresça, manar, raia, correr, vigente, fluxo, ribeiro, corrente, actual, riacho
rryma në portugalisht

Përkthime shtesë

correntes, correntes de, as correntes, corrente

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

rryma fjalor gjuhësor portugalisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në portugalisht

Përkthime

heq në portugalisht - remover, retirar, remova, retire, removê, desadaptar, tolerar, mudança, ...
rrugë në portugalisht - rua, street, de rua, da rua, ruas, via, aerodinâmico, ...
rrumbullakët në portugalisht - redondo, volta, em volta, arredondado, círculo, áspero, cru, ...
rrëfim në portugalisht - confissão, a confissão, confessar, confession, confissão de, andar, historia, acometer, ...
rrëmbej në portugalisht - garra, agarrar, grab, agarre, agarra, vestido

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: afluir, fluir, córrego, floresça, manar, raia, correr, vigente, fluxo, ribeiro, corrente, actual, riacho, correntes, correntes de, as correntes, corrente