Dhe në rumanisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » rumanisht

iar, i, pământ
dhe në rumanisht

Përkthime shtesë: dhe

și, si, și de, și a, iar

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor rumanisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në rumanisht

Përkthime

detyroj në rumanisht - bătăuș, huligan, bully, tiran, bravo, for, sili, forţă, ...
detyrë në rumanisht - sarcină, sarcina, sarcini, activitate, task, proiect, datorie, ...
dhelpër në rumanisht - charley, lui charley, de charley, pe charley, înşela, vulpe
dhembje në rumanisht - durere, dureri, durerii, durerea, de durere
ëndërra në rumanisht - vis, visa, viseze, visezi, visez, ambiţie

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: iar, i, pământ, și, si, și de, și a, iar