Dielli në rumanisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » rumanisht

duminică, soare
dielli në rumanisht

Përkthime shtesë

soare, la soare, soarelui, soarele, de soare

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dielli fjalor gjuhësor rumanisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në rumanisht

Përkthime

diarre në rumanisht - diaree, diareea, diareei
diell në rumanisht - soare, la soare, soarelui, soarele, de soare, duminică
dikush në rumanisht - cineva, pe cineva, cuiva, persoană, persoane, muritor
dimri në rumanisht - de iarnă, iarnă, timp de iarnă, wintry, rece
karficë në rumanisht - bolț, dată, fost dată, pini, pin, broşă

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: duminică, soare, soare, la soare, soarelui, soarele, de soare