Ekonomi në rumanisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » rumanisht

economie
ekonomi në rumanisht

Përkthime shtesë

economie, economiei, economia, economii, economie de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ekonomi fjalor gjuhësor rumanisht, ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi në rumanisht

Përkthime

eja në rumanisht - veni, vin, venit, vină, provin, spermă
ekologjia në rumanisht - ecologie, ecologiei, ecologia, de ecologie, ecologice
ekonomik në rumanisht - economic, economică, economice, economica
ekran në rumanisht - ecran, cu ecran, ecranul, ecranului, screen, capac, sită
çfarë në rumanisht - ce, ceea ce, ceea, care, cum

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekonomi në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: economie, economie, economiei, economia, economii, economie de