Ethe në rumanisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » rumanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
rumanisht
Përkthime:
febră, febra, pestei, febrei, pesta
Ethe në rumanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor rumanisht, ethe në rumanisht

Përkthime

  • erë në rumanisht - vânt, parfum, mirosi, aromă, eoliene, vântului, eoliană, ...
  • eshtër në rumanisht - os, osoase, osoasă, osoasa, oase
  • etika në rumanisht - etică, etica, eticii, de etică, etic
  • etiketë në rumanisht - tichet, etichetă, eticheta, etichete, etichetei, label
Fjalë të rastësishme
Ethe në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: febră, febra, pestei, febrei, pesta