Kina në rumanisht

Përkthim: kina, Fjalor: shqip » rumanisht

china
kina në rumanisht

Përkthime shtesë: kina

imperiu, Empire, imperiul, imperiului, imperiu de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: kina

kina fjalor gjuhësor rumanisht, kina superfuqi boterore, kina kuriozitete, kina ekonomia, kina dhe japonia, kina superfuqi, kina në rumanisht

Përkthime

fakultet në rumanisht - facultate, facultății, facultatea, de facultate, facultatii
kilometër në rumanisht - kilometru, kilometru de, de kilometri, kilometrul
kimi në rumanisht - chimie, chimia, chimiei, chimic, chimica
kino në rumanisht - film, de film, filmul, filmului, film de, cinema, cinematograf
kirurgjik në rumanisht - chirurgical, chirurgicale, chirurgicala, chirurgicală, chirurgie

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Kina në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: china, imperiu, Empire, imperiul, imperiului, imperiu de