Krenari në rumanisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » rumanisht

mândrie
krenari në rumanisht

Përkthime shtesë

mândrie, mândria, mandrie, mândriei, mandria

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor rumanisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në rumanisht

Përkthime

krasis në rumanisht - foarfece, forfecare, de forfecare, la forfecare, taietoare
kreh në rumanisht - pieptene, fagure, pieptene de, pieptenele, în fagure
krevat në rumanisht - pat, cazare cu mic, canapea, de pat, culcare, strat, fund
krihem në rumanisht - pieptene
shpend në rumanisht - păsări de curte, pasăre, păsări, de pasăre, păsările de curte

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: mândrie, mândrie, mândria, mandrie, mândriei, mandria