Mikrobiologjia në rumanisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » rumanisht

microbiologie
mikrobiologjia në rumanisht

Përkthime shtesë

microbiologie, Microbiology, microbiologiei, Microbiologia, microlaboratoriu

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor rumanisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në rumanisht

Përkthime

dolli në rumanisht - toast, paine prajita, pâine prăjită, paine, pâine, china
mik në rumanisht - prieten, prietenul, prietenului, prieteni, prietena, amic, oaspete, musafir, ...
mikpritës në rumanisht - gazdă, gazda, serie, găzduite, hangiu, ospitalier
mikroskopi në rumanisht - microscopie, microscopia, de microscopie, microscopie de, microscopiei, microscop
milingonë në rumanisht - furnică, ant, anunt anterior, furnica, furnici, furnic

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: microbiologie, microbiologie, Microbiology, microbiologiei, Microbiologia, microlaboratoriu