Dashuri në rusisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » rusisht

влюбленность, сердце, возлюбленный, любовь, амур, возлюбить, корыстолюбие, любить, полюбить, они
dashuri në rusisht

Përkthime shtesë: dashuri

любовь, любить, люблю, любят, любите

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor rusisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në rusisht

Përkthime

dash në rusisht - тире, даш, дэш, черта, черточки, таран, овен, трамбовать, ...
dashur në rusisht - любящий, любить, любящих, любя, любящая, дорогостоящий, любимый, братец, ...
dashuria në rusisht - любовь, любить, люблю, любят, любите, сердце, амур, корыстолюбие, ...
dasmë në rusisht - свадьба, бракосочетание, брак, замужество, венчание, женитьба
perëndi në rusisht - бог, бога, богом, богу, господь, всевышний, божество

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: влюбленность, сердце, возлюбленный, любовь, амур, возлюбить, корыстолюбие, любить, полюбить, они, любовь, любить, люблю, любят, любите