Afër në sllovakisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
blízko, blízky, u, zavrieť, zatvoriť, Zatvorte, zavřít
Afër në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër dhe larg, afër fjalor gjuhësor sllovakisht, afër në sllovakisht

Përkthime

  • aftë në sllovakisht - schopný, nadaný, schopná, dokáže, je schopný, schopné
  • aftësi në sllovakisht - vlohy, schopnosť, schopnosti
  • afërsi në sllovakisht - blízkosť, okolia, okolie, okolí, blízkosti, v okolí
  • afërt në sllovakisht - blízky, u, blízko, zavrieť, zatvoriť, Zatvorte, zavřít
Fjalë të rastësishme
Afër në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: blízko, blízky, u, zavrieť, zatvoriť, Zatvorte, zavřít