Detyrë në sllovakisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » sllovakisht

úpis, úloha, úkol, služba, poplatok, clo
detyrë në sllovakisht

Përkthime shtesë: detyrë

úloha, úlohu, úlohou, úlohy

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë fjalor gjuhësor sllovakisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në sllovakisht

Përkthime

aspak në sllovakisht - vôbec, kompletné, plne, naproste, znela, úplné, dohromady, celkom
detyrim në sllovakisht - zodpovednosť, zodpovednosti, zodpovedný, povinnosti, zodpovedné
detyroj në sllovakisht - tyran, nútiť, prinútiť, donucovať, hnát, násilí, nátlak
dhe në sllovakisht - a, i
dhelpër në sllovakisht - karolko, karlíček, líška

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: úpis, úloha, úkol, služba, poplatok, clo, úloha, úlohu, úlohou, úlohy