Detyrë në sllovakisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
úpis, úloha, úkol, služba, poplatok, clo, úlohu, úlohou, úlohy
Detyrë në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë fjalor gjuhësor sllovakisht, detyrë në sllovakisht

Përkthime

  • detyrim në sllovakisht - zodpovednosť, zodpovednosti, zodpovedný, povinnosti, zodpovedné
  • detyroj në sllovakisht - nútiť, prinútiť, donucovať, hnát, násilí, nátlak, tyran
  • dhe në sllovakisht - i, a
  • dhelpër në sllovakisht - líška, Karolko, Karlíček
Fjalë të rastësishme
Detyrë në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: úpis, úloha, úkol, služba, poplatok, clo, úlohu, úlohou, úlohy